Nagrywanie klipu

Jako drużyna zostałyśmy zaproszone do współtworzenia, a nawet wystąpienia w klipie kampanii społecznej kierowanej do mieszkańców. Klip będzie promował hasło „Piję wodę z kranu w gminie Oborniki Śląskie” i nawiązywał do tego, że mamy bardzo dobrej jakości wody w kranach, a także namawiał do zrezygnowania z kupowania wody w plastikowych butelkach, których wyrzucamy bardzo duże ilości.
Myślę, że to duży zaszczyt i wyróżnienie dla nas 🙂
Klip nagrywamy w najbliższy wtorek 4 czerwca o godz. 16.00 w Parku Miejski obok fontanny!
Każda, która chce wystąpić w klipie powinna przyjść we wtorek w pełnym mundurze i koszulce drużyny pod nim oraz z wydrukowaną i podpisaną przez rodziców zgodą na udostępnienie wizerunku – zgody dostępne będą tuta w weekend lub na zbiórce.
Klip na zlecenie Gminy Oborniki Śląskie tworzyć będzie firma Old City Production znana m.in. z produkcji Tajemnice Dolnego Śląska.

ZGODA NA UDOSTĘPNIENIE WIZERUNKU – PROSZĘ O WYDRUKOWANIE I ZABRANIE PRZEZ HARCERKI JUTRO. BEZ NIEJ NIE MOŻNA WYSTĄPIĆ W KLIPIE!

Udzielam Gminie Oborniki Śląskie nieodwołalnego i nieodpłatnego prawa wielokrotnego wykorzystywania ujęć z wizerunkiem mojej córki …………………………………………………………………… bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania. Zgoda obejmuje wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie wykonanych ujęć za pośrednictwem dowolnego medium.  

Oświadczam, że jestem rodzicem/opiekunem prawnym ……………………………………………………………………… Oraz, że nie jestem ograniczony w zdolności do czynności prawnych oraz, że zapoznałem się z powyższą treścią̨ i w pełni ją rozumiem. 

Oborniki Śląskie, 4.06.2019 r. ………………………………………………  

(czytelny podpis rodzica/opiekuna prawnego) 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *